Dla Uczniów

Wielkie wyzwanie dla uczniów klasy VI

      5 kwietnia 2016 roku uczniowie klasy VI podjęli się prawdziwego wyzwania. O godzinie 9:00 zebrali się nauczyciele i ich podopieczni. Wszyscy byli bardzo zestresowani. Najpierw uczniowie wylosowali numery ławek i usiedli na przydzielonych miejscach. Potem odbyło się rozdanie testów. Wszyscy uczniowie czytali zadania powoli i ze zrozumieniem. Wydawało się, jakby znali wszystkie odpowiedzi.

     Po 80 minutach ciężkiej pracy oddali wypełnione testy i odetchnęli z ulgą. Miejmy nadzieję, że wyniki będą jak najlepsze!

Opracowała: ucz. kl. VI- Sara Sikora

Wiosenne ogłoszenia !

1. Konkurs indywidualny na najpiękniejszą kartkę wielkanocną i ozdobę wielkanocną. Prace dostarczamy do opiekuna Samorządu Uczniowskiego do dnia 21 marca.

  • technika pracy dowolna,
  • format kartki pocztowej,
  • ozdoba wielkanocna wielkości kartki zeszytu.

2. Konkurs klasowy na najpiękniejszego zająca wielkanocnego. Każda klasa wykonuje w dużym formacie zająca i wiesza go na drzwiach swojej klasy do 21 marca. Technika pracy dowolna.

3. Dnia 21 marca (poniedziałek) będziemy obchodzić I Dzień Wiosny. Prosimy o przebranie się w ubiór o barwach żółtych lub zielonych i przyniesienie wiosennego, własnoręcznie wykonanego kwiatka (wielkość minimum 30 cm). W programie: Topienie Marzanny, Turniej klas.

PEDAGOG SZKOLNY
Bezpieczny w Internecie

Ciekawe strony dla uczniów

http://www.sprawdzian-szostoklasisty.pl/

http://www.matzoo.pl/

http://www.sp114.edu.pl/uczniow/matematyka/

http://www.matmagwiazdy.pl/

http://www.eti.agh.edu.pl/brd/

http://czasdzieci.pl/kolorowanki/

http://www.testy.dyktanda.net/testy-ortograficzne-rz-1.php

Comments are closed.