Przedszkole

Zapraszamy.

Nabór do przedszkola.

Tłusty czwartek

Dnia 8 lutego 2018 roku dzieci przedszkolne obchodziły „Tłusty Czwartek”. Pyszny poczęstunek przygotowali rodzice dzieci oczywiście pamiętali o zdrowym odżywianiu i oprócz słodkości przedszkolaki spożywały owoce.

Dzień Babci i Dziadka.

Zgromadzeni seniorzy mogli podziwiać artystyczne występy przedszkolaków oraz dzieci szkolnych. Były śpiewy, tańce, recytacje, inscenizacja Jasełek, pokaz gimnastyczny. Aktorom dziękujemy, jesteście wspaniali. Dziadkom i Babciom życzymy pociechy z wnuków i Dużo Zdrowia.

Zima w przedszkolu.

Wizyta pielęgniarki w ramach spotkań z ciekawymi ludźmi

Trzynastego listopada 2017 roku Pani Beata Ogrodnik pielęgniarka, w ramach spotkań z ciekawymi ludźmi zapoznała dzieci przedszkolne z prawidłowym odżywianiem pt. „Śniadanie daje moc” oraz „Pij wodę oraz naturalne soki a będziesz zdrowy”. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się jak robić naturalne soki z warzyw i owoców. Odbyła się również wspólna degustacja własnoręcznie robionych soków. Pani pielęgniarka zapoznała również dzieci na czym polega praca pielęgniarki i jak można nią zostać. Po spotkaniu wspólnie z dziećmi ustalono, że piątek jest „dniem świeżych owoców i warzyw”. W ten sposób wspólnie z rodzicami przedszkolaków wyrabiamy zdrowe nawyki żywieniowe już od przedszkola. W ramach realizacji programu wychowawczo-profilaktycznego „Moje dziecko idzie do szkoły”.

M.A

Wizyta profesjonalnego nauczyciela tańca w ramach spotkań z ciekawymi ludźmi

Podczas listopadowego cyklu spotkań z ciekawymi ludźmi dnia 15 listopada 2017 roku nasze przedszkole odwiedził profesjonalny nauczyciel tańca. Celem spotkania było poszerzenie wiedzy dzieci o ciekawe zawody. Pan Wiktor opowiedział dzieciom o swojej pracy i wspólnie z przedszkolakami zatańczył kilka układów tanecznych. Dzieci dobrze bawiły się podczas spotkania i nauczyły się kroków samby. Na zakończenie przedszkolaki podziękowały za wspaniałe zajęcia i podarowały dla Pana Wiktora prace plastyczne.

M.A

Dzień życzliwości

Dnia 21 listopada 2017 roku dzieci z Oddziału Przedszkolnego w Sieniawie wzięły udział w przedszkolnym dniu życzliwości. Podczas tego dnia dzieci dowiedziały się na podstawie scenek sytuacyjnych oraz zabawy w dramę jakich należy używać słów, które są życzliwe i sprawiają wszystkim przyjemność oraz świadczą o dobrym wychowaniu. Wszyscy wspólnie stworzyli drzewo życzliwości, które zawsze owocuje. Drzewo życzliwości najmłodsze dzieci zaprezentowały na wspólnym spotkaniu przedszkolno-szkolnym ludzi życzliwych uczniom w szkole podstawowej.

M.A

List do Świętego Mikołaja i wizyta listonosza w przedszkolu

Dnia 29 listopada przedszkolaki wraz z wychowawczynią napisały list do Świętego Mikołaja. W liście zawarły życzenia dla solenizanta z okazji jego imienin, a także namalowały pomysły na prezenty dla swoich bliskich. Przedszkolaki z pomocą nauczyciela wyszukały za pomocą łącza Internet adresu do Świętego Mikołaja i wspólnie zaadresowały kopertę oraz nakleiły znaczek. List przekazano do wysłania dla Pani Listonosz, która w ramach spotkań z ciekawymi ludźmi odwiedziła nasze przedszkole. Podczas odwiedzin dzieci zapoznały się z zawodem listonosza zadając dla gościa pytania. Na zakończenie dzieci podziękowały dla Pani listonosz za wizytę ofiarowały dla gościa rysunki.

M.A

Dzień Pluszowego Misia

1 grudnia w przedszkolu w Sieniawie dzieci przedszkolne obchodziły święto „Pluszowego Misa”. Każde dziecko w tym dniu przyniosło do przedszkola ulubionego misia. Podczas zajęć odbyła się prezentacja misiów. Każde dziecko opowiadało historię swojego misia. Wszystkie misie były bardzo ładne niektóre nawet wielopokoleniowe, ale wszystkie bardzo przytulne.

M.A

Dzień otwarty w przedszkolu pt.: „Wizyta Świętego Mikołaja w przedszkolu”

Dnia 6 grudnia, odbył się dzień otwarty w przedszkolu. Podczas tego tak oczekiwanego przez dzieci dnia, w którym wzięli udział również rodzice, młodsze rodzeństwo i dzieci z poza przedszkola. Celem zajęć była integracja dzieci z rodzicami oraz udział w zabawach integracyjnych. W trakcie wesołej zabawy dzieci usłyszały dzwonek i już wiedziały, że nadchodzi Święty Mikołaj oraz jego pomocnik w osobie Pani Danusi. Gość w siwej brodzie obdarował dzieci prezentami oraz zaprosił wszystkich do wspólnego zdjęcia. W podziękowaniu dzieci wraz z panią wychowawczynią i panią Danusią oraz rodzicami zaśpiewali piosenkę dla Mikołaja w podziękowaniu za prezenty. Dzień ten był bardzo radosny. Odbył się również quiz wiedzy o Mikołaju i tematyce zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

M.A

Indywidualny konkurs plastyczny pt. Patronka Górników”

Dnia 20 listopada ogłoszono indywidualny przedszkolno-szkolny konkurs plastyczny, w którym wzięły udział chętne dzieci przedszkolne oraz uczniowie szkoły podstawowej. Trzydziestego listopada wszystkie prace konkursowe zostały zaprezentowane na wystawie prac z przyporządkowanymi do nich numerami. Dzieci, uczniowie oraz nauczyciele wzięli udział w wyborze najładniejszej pracy. Po zliczeniu głosów komisja wytypowała laureatów konkursu.

Oto laureaci konkursu plastycznego pt. Patronka Górników”:

1 miejsce – Aleksandra Tyliszczak (przedszkole)

2 miejsce – Oskar Sochacki (kl. V)

3 miejsce – Dominik Sochacki (przedszkole)

Gratulujemy!

Zwycięska praca została oprawiona i wraz z życzeniami przekazana przez dzieci z SSP i OP w Sieniawie na ręce prezesa KWB „Sieniawa” podczas uroczystej Barbórkowej Mszy Świętej w Kościele pod wezwaniem NMP w Sieniawie.

M.A

Jak zostać wolontariuszem?

Dnia 2 listopada dzieci przedszkolne wzięły udział w zbiórce plastikowych nakrętek na „wózek inwalidzki dla Tymka”. Odbyła się również „zbiórka dla Burka” karmy, kocyków i zabawek dla zwierząt przebywających w schronisku dla zwierząt. Celem zbiórki było pokazanie dzieciom przedszkolnym, że należy pomagać bezinteresownie chorym i potrzebującym naszej pomocy ludziom, ale także porzuconym i chorym zwierzętom znajdującym się w schronisku.

M.A

Wizyta pielęgniarki w ramach spotkań z ciekawymi ludźmi

Trzynastego listopada 2017 roku Pani Beata Ogrodnik pielęgniarka, w ramach spotkań z ciekawymi ludźmi zapoznała dzieci przedszkolne z prawidłowym odżywianiem pt. „Śniadanie daje moc” oraz „Pij wodę oraz naturalne soki a będziesz zdrowy”. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się jak robić naturalne soki z warzyw i owoców. Odbyła się również wspólna degustacja własnoręcznie robionych soków. Pani pielęgniarka zapoznała również dzieci na czym polega praca pielęgniarki i jak można nią zostać. Po spotkaniu wspólnie z dziećmi ustalono, że piątek jest „dniem świeżych owoców i warzyw”. W ten sposób wspólnie z rodzicami przedszkolaków wyrabiamy zdrowe nawyki żywieniowe już od przedszkola. W ramach realizacji programu wychowawczo-profilaktycznego „Moje dziecko idzie do szkoły”.

M.A

Pasowanie na przedszkolaka 2017

Dnia 13 października 2017 roku swoją pierwszą uroczystość przeżyły najmłodsze przedszkolaki, które dołączyły do grupy przedszkolnej oraz starszaki czyli dzieci, które już wcześniej uczęszczały do przedszkola. Zarówno maluszki jak i starsze przedszkolaki wspólnie zaprezentowały przed zgromadzona publicznością przygotowany montaż słowno-muzyczno-taneczny. Podczas występu dzieci pokazywały swoje umiejętności przedszkolne i aktorsko-taneczne, które nabyły podczas zajęć przedszkolnych prowadzonych przez Panią Małgorzatę Augustynowicz. Po występie maluszki oraz starszaki zostały uroczyście pasowane na przedszkolaka i zerówkowicza za pomocą czarodziejskiego ołówka. Uroczystego pasowania dokonała Pani Dyrektor Iwona Mucha wraz z wychowawczynią. Wszystkie dzieci otrzymały na pamiątkę pasowania dyplomy oraz rożki obfitości przygotowane przez rodziców dzieci.

M.A

Dzień Chłopaka 29 września 2017 roku w przedszkolu

W tym szczególnym dniu 29 września, witamy serdecznie każdego chłopaka. Dzisiaj święto Wasze, dzień życzeń i prezentów.

Już od najmłodszych lat dzieci przedszkolne uczą się, aby pamiętać o ważnych uroczystościach, które będą im towarzyszyły przez całe życie. Jedną z takich uroczystości jest „Dzień Chłopaka”. W tym wyjątkowym dniu rodzice wraz z dziewczynkami z przedszkola przygotowały poczęstunek oraz niespodziankę dla chłopców. Podczas uroczystości zaśpiewano chłopcom „sto lat” i wręczono słodkie upominki. Wszystkie dzieci wzięły udział w różnych konkurencjach sprawnościowych i zabawie muzycznej podczas, której chłopcy uzyskiwali miano dżentelmena przedszkolnego.

M.A

OGLOSZENIE – zapisy do przedszkola

Do pobrania:

Programy wychowawczo-profilaktyczne w kl 0

List do rodziców
Plan dnia
Podstawa Programowa

Dzieci z zerówki „Ratują i uczą ratować”

Dnia 19 maja 2016 roku dzieci z przedszkola zaprezentowały uczniom z klasy II i III scenkę pt.: „Ratujemy i uczymy ratować – resuscytacja”. Scenka ta jest zakończeniem programu profilaktyczno wychowawczego realizowanego w ramach współpracy z WOŚP skierowanym do dzieci przedszkolnych i szkolnych . Dzieci z klasy „0” zaprezentowały jedną ze scenek ratunkowych, których uczyły się pod przewodnictwem Pani Małgorzaty Augustynowicz, która ukończyła w 2015 roku kurs udzielania pierwszej pomocy w ramach współpracy szkoły z WOŚP.

Przedszkolaki podczas recytowania wiersza przeprowadzali resuscytację.

Ratujemy i uczymy ratować – resuscytacja”

Gdyby komuś coś się stało

Podejdź i zapytaj HALO?

Klęknij obok na kolana

Jak uczyła przedszkolanka

Chwyć rączkami za ramiona

I poczekaj czy zawoła

Jeśli nic nie odpowiada

Krzycz o pomoc- oto rada

Zadzwoń szybko po doktora

Na działania twoja pora

Pochyl buzię do Polika

Słuchaj chwilę czy oddycha

Patrz czy się podnosi brzuszek

Poczuj ciepło koło uszek

Jeśli nadal nic nie czujesz

Do ucisków przystępujesz

Proste rączki spleć ze sobą

Pochyl się nad tą osobą

Połóż na serduszko ręce

I uciskaj rytm w piosence

Rób tak póki starczy sił

A ten człowiek będzie żył.

Po pokazie prowadząca Pani Małgorzata Augustynowicz zadawała uczestnikom zajęć pytania związane z udzielaniem pierwszej pomocy. Następnie, odbyło się krótkie szkolenie i każdy z uczestników korzystając z fantomu udzielał pierwszej pomocy – resuscytacji zachowując odpowiednią pozycję podczas ucisków pod czujnym okiem Pani Małgorzaty Augustynowicz i Pani Małgorzaty Patek oraz Dyrektora Szkoły.

M.A

DZIEŃ OTWARTY W PRZEDSZKOLU. „ZABAWA Z MIKOŁAJEM” 4.12.2015r.

Dnia 4 grudnia 2015 roku w Oddziale Przedszkolnym odbył się dzień otwarty pt.: „Zabawa z Mikołajem”. Rodzice dzieci przedszkolnych zorganizowali paczki dla dzieci oraz zaprosili do przedszkola Mikołaja. Przy przedszkolnych rytmach muzyki oraz zabawach dzieci, rodzice, opiekunowie oraz Pani sołtys z niecierpliwością czekali na Mikołaja. Przygotowano również mały, słodki poczęstunek dla strudzonego gościa według tradycji, ciepłe mleko i ciasteczka.

Grzecznym przedszkolakom Mikołaj rozdał prezenty i wysłuchał przygotowanych dla niego piosenek i wierszy. Otrzymał od przedszkolaków własnoręcznie wykonany upominek w postaci pierników.

Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania „Zabawy z Mikołajem” dziękujemy.

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2015

Dnia 14.10.2015 roku z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się msza święta w kościele w Sieniawie. Po mszy w SSP i OP w Sieniawie odbył się uroczysty apel oraz pasowanie na przedszkolaka i ucznia. Pani Dyrektor Mariola Grobelna-Rysop złożyła życzenia gościom i pracownikom szkoły. Wszyscy zebrani wysłuchali również życzeń od zaproszonych gości. Prowadzące Pani Małgorzata Augustynowicz i Pani Małgorzata Patek wraz z przedszkolakami i uczniami przygotowały montaż słowno-muzyczny zaprezentowany przed publicznością. Podczas apelu dzieci prezentowały umiejętności i osiągnięcia na forum przed publicznością. Rodzice dzieci również wzięli udział w przygotowaniu uroczystości oraz przedstawiciele Samorządu Szkolnego Panie Sylwia Petrus i Małgorzata Augustynowicz oraz Pan Bogusław Szewczyk. Były również życzenia, laurki i słodki upominek od przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego, Rady Rodziców oraz Świetlicy „Caritas”

DZIEŃ KULINARNY- PIECZENIE PIERNIKÓW NA KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

Dnia 26 listopada 2015 roku przedszkolaki i pierwszaki z SSP i OP w Sieniawie pod opieką wychowawczyń Pani Małgorzaty Augustynowicz i Pani Małgorzaty Patek piekli pierniczki na kiermasz bożonarodzeniowy. Dzieci po zapoznaniu z zasadami BHP, przeczytały dokładnie przepis na pierniki i kierowali się według wskazówek zawartych w przepisie. Dzieci zostały podzielona na dwie grypy, każdej wyznaczono określone zadania. Na początku sprawdzono wszystkie produkty. Przedszkolaki i uczniowie uczyli się mierzenia, ważenia produktów, zagniatania, wałkowania i wyciskania wzorów i kształtów. Pieczeniem zajęły się panie wychowawczynie. Następnie dzieci ozdabiały i próbowały pierniki. Po krótkiej rozmowie i podsumowaniu zajęć kulinarnych, dzieci część pierników przeznaczyły na skromny prezent dla górników z okazji „Dnia Górnika” oraz dla Mikołaja. Pozostałe pierniki pięknie zapakowano i przeznaczono na szkolny kiermasz bożonarodzeniowy.

DZIEŃ OTWARTY W PRZEDSZKOLU-ZABAWA MIKOŁAJOWA

Dnia 4 grudnia 2015 roku w Oddziale Przedszkolnym rodzice dzieci wraz z wychowawczynią Panią Małgorzatą Augustynowicz przygotowali „Zabawę Mikołajową” dla przedszkolaków. Rodzice dzieci przedszkolnych przygotowali poczęstunek i wystrój bożonarodzeniowy oraz zaprosili Mikołaja. Wszyscy czekali na zaproszonego gościa, miło spędzając czas przy rytmach przedszkolnych zabaw, piosenek oraz wierszy wraz z rodzicami i babciami dzieci. Dla Mikołaja również rodzice przygotowali mały poczęstunek w formie słodyczy i ciepłego mleka. Mikołaj rozdał dzieciom prezenty, wysłuchał przygotowanego dla niego montażu słowno-muzycznego. Na zakończenie przedszkolaki podziękowały za prezenty i wręczyły Mikołajowi podarunek w postaci paczuszki własnoręcznie wykonanych pierniczków.

Babcia z Dziadkiem dziś świętują


21.01.2015 r. o godzinie 17.00 w SSP i OP w Sieniawie dzieci przedszkolne i szkolne zaprezentowały montaż słowno-muzyczny oraz koncert życzeń dla babć i dziadków. Zgodnie z tradycją, zaproszeni goście, obdarowani zostali pięknymi laurkami z życzeniami. Dzieci, wychowawcy, opiekunowie SU oraz pracownicy obsługi przygotowali mały, słodki poczęstunek dla zaproszonych gości.


Karnawał w krainie baśni


Dnia 12.02.2015 r. o godzinie 17.00 rozpoczął się w SSP I OP w Sieniawie „Karnawał w krainie baśni”. Podczas skocznej muzyki odbyły się konkurencje z nagrodami tj.:
1. Zagadki bajkowo-baśniowe,
2. Wybór Króla i Królowej karnawału 2015.( Prezentacja stroju karnawałowego)
3.Taniec połamaniec z kijem,
4. Taniec bliźniaków
5. Taniec w parach z balonem,
6. Balon pękł,
7. Podsumowanie konkursów i nagrodzenie dzieci.
8. Zaproszenie dzieci na poczęstunek kebab-owo-zapiekankowy zorganizowany przez Radę Rodziców.
9. Swobodne zabawy i taniec przy muzyce.

19 MAJ 2014 R. WYCIECZKA DO WROCŁAWIA

Dnia 19 maja 2014r. dzieci przedszkolne i szkolne wzięły udział w wycieczce autokarowej do Wrocławia. Celem wycieczki było zwiedzanie zoo we Wrocławiu oraz rejs statkiem po odrze. Dzieci chętnie zwiedzały zoo i poznawały różne gatunki zwierząt, ale nie mogły doczekać się rejsu statkiem. Podczas przeprawy przez rzekę dzieci podziwiały okolice Wrocławia i wspólnie z załogą śpiewali piosenki. W drodze powrotnej organizator wycieczki pani Małgorzata Augustynowicz przygotowała dzieciom niespodziankę. Kierowca autokaru zatrzymał się przy Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Zaskoczone i jednocześnie szczęśliwe dzieci zwiedziły wraz z opiekunami stadion. Podczas powrotu dzieci były bardzo zmęczone i zadowolone z wyjazdu.

10.10.2014r. PRZEDSZKOLAKI I PIERWSZAKI ODWIEDZAJĄ ZAGRODĘ DANIELI

W piątek 10 października 2014 roku, dzieci przedszkolne wraz z uczniami z klasy pierwszej, wybrały się na wycieczkę do wiejskiego gospodarstwa Pana Celestyna Tymczyszyna zajmującego się hodowlą danieli w Sieniawie. Przygotowały samodzielnie posiłek dla danieli pod czujnym okiem syna Pana Celestyna Bartosza, ucznia klasy pierwszej. Posiłek składał się z warzyw przyniesionych przez dzieci. Maluszki z wielkim zaciekawieniem pomagały w karmieniu zwierząt, pod opieką Pani L. Sobczyk oraz Pań: M. Augustynowicz, M. Patek i S. Petrus. Mali obserwatorzy z wielkim zaciekawieniem przyglądali się danielom. Zauważyły, że hodowla poszerzyła się o dwa małe osobniki. Dzieci poszerzały swoją wiedzę, zadając właścicielowi zwierząt wiele pytań dotyczących hodowli i opieki nad zwierzętami. Na zakończenie uczniowie i dzieci przedszkolne wraz z opiekunkami, podziękowały właścicielowi za pokazanie hodowli oraz lekcję przyrody.

1.12.2014r. WYCIECZKA DO GNIEZNA

Dzieci przedszkolne i szkolne z SSP i OP w Sieniawie dnia 1 grudnia 2014 roku w poniedziałek wyjechały na wycieczkę autokarową do krainy bombek w Gnieźnie. Uczestnicy pod opieką pań: Małgorzaty Patek, Jadwigi Mirowskiej i organizatorem wycieczki Pani Małgorzaty Augustynowicz zwiedzały fabrykę. Dowiedzieliśmy się, że fabryka działa od 1991 roku jako firma rodzinna przez cały rok. Firma organizuje dla grup zorganizowanych pokaz produkcji bombek oraz warsztaty plastyczne.

Dzieci obserwowały tok produkcyjny składający się z czterech etapów:

  1. etap to „dmuchalnia” czyli podgrzewanie szklanej rury i przygotowanie odpowiedniej porcji szkła aby wydmuchać odpowiedniej wielkości kule.
  2. etap to „srebrzenie”, w którym za pomocą odpowiednich płynnych środków chemicznych wprowadzanych do środka, srebrzy się kule.
  3. etap to ”lakiernia”, w którym dzieci podpatrzyły, że szklane kule nabierają pięknych różnokolorowych barw.
  4. etap jest ostatni polega na ręcznym dekorowaniu, gdzie bombki nabierają pięknych wzorów oraz wyjątkowego i unikalnego wyglądu. Wzory i zdobienia wykonywane są ręcznie.

Po zwiedzaniu fabryki zwiedzający uczestniczyli w warsztatach plastycznych. Podczas warsztatów poznali tajniki dekoracji oraz pakowania bombek. Uczestnicy zajęć otrzymali cztery ozdoby różnych wielkości, które samodzielnie zdobili oraz dodatkowo bombkę z imieniem.

M.A

19 MAJ 2013R. WYCIECZKA DO WROCŁAWIA

Dnia 19 maja 2014r. dzieci przedszkolne i szkolne wzięły udział w wycieczce autokarowej do Wrocławia. Celem wycieczki było zwiedzanie Zoo we Wrocławiu oraz rejs statkiem po Odrze. Dzieci chętnie zwiedzały zoo i poznawały różne gatunki zwierząt, ale nie mogły doczekać się rejsu statkiem. Podczas przeprawy przez rzekę dzieci podziwiały okolice Wrocławia i wspólnie z załogą śpiewali piosenki. W drodze powrotnej organizator wycieczki pani Małgorzata Augustynowicz przygotowała dzieciom niespodziankę. Kierowca autokaru zatrzymał się przy Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Zaskoczone i jednocześnie szczęśliwe dzieci zwiedziły wraz z opiekunami stadion. Podczas powrotu dzieci były bardzo zmęczone i zadowolone z wyjazdu.

10.10.2014r. PRZEDSZKOLAKI I PIERWSZAKI ODWIEDZAJĄ ZAGRODĘ DANIELI

W piątek 10 października 2014 roku, dzieci przedszkolne wraz z uczniami z klasy pierwszej, wybrały się na wycieczkę do wiejskiego gospodarstwa Pana Celestyna Tymczyszyna zajmującego się hodowlą danieli w Sieniawie. Przygotowały samodzielnie posiłek dla danieli pod czujnym okiem syna Pana Celestyna Bartosza, ucznia klasy pierwszej. Posiłek składał się z warzyw przyniesionych przez dzieci. Maluszki z wielkim zaciekawieniem pomagały w karmieniu zwierząt, pod opieką Pani L. Sobczyk oraz Pań: M. Augustynowicz, M. Patek i S. Petrus. Mali obserwatorzy z wielkim zaciekawieniem przyglądali się danielom. Zauważyły, że hodowla poszerzyła się o dwa małe osobniki. Dzieci poszerzały swoją wiedzę, zadając właścicielowi zwierząt wiele pytań dotyczących hodowli i opieki nad zwierzętami. Na zakończenie uczniowie i dzieci przedszkolne wraz z opiekunkami, podziękowały właścicielowi za pokazanie hodowli oraz lekcję przyrody.

Dzień rowerzysty 2012
Sprzątamy świat 2012
Drzewko przyjaźni 2012
Dzień Chłopca 2012
Koncert, „Gaziki” i Magiczny Kapelusz 2012
Nasze zabawy i nasze prace 2012
Mały Badacz, Witaminka, Owoce, w bibliotece 2012
Pani Jesień, sadzenie roślin 2012
Święto Zmarłych, 11 Listopada 2012
Pasowanie 2012
Andrzejki i Mikołajki 2012
Zabawy i imprezy 2013
Dzień Babci i Dziadka/film/2013
Dzień Kowboja 2013
Wycieczka do ZOO 2013
Zajęcia w czerwcu 2013
Bawimy się w piratów 2013
Wycieczka do gospodarstwa z danielami 2013
Jasełka 2013
Bal karnawałowy 2014 i 2015
Nasze prace 2014
Wycieczka do Nowej Soli 2016

Comments are closed.